zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Dostawa i płatność

Koszty i warunki dostawy

Na czas realizacji zamówienia składa się czas wykonania produktu (nie dotyczy produktów dostępnych od ręki) , zapakowania produktów oraz czas transportu. Produkty wykonywane są ręcznie, czas ich wykonania w zależności dostępności materiału w danym kolorze może potrwać do 14 dni.  Po wykonaniu produktu lub w przypadku produktu dostępnego od ręki, pakujemy go i wysyłamy w ciągu 24 godzin.

W szczególnych przypadkach braku materiału w wybranym przez klienta kolorze termin realizacji może się przedłużyć. Każdorazowo jednak klient zostanie powiadomiony o wszelkich opóźnieniach z możliwością odstąpienia od zakupu bez żadnych konsekwencji.

Dostawy realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex.  Na specjalne życzenie możemy wysłać zamówienie za pośrednictwem innej firmy np. UPS, Dpd i in. Koszty wysyłki będą ustalane indywidualnie.

kontakt z nami:

kontakt@plotkapufy.pl

facebook.com/plotkapufy

instagram.com/plotkapufy

Cennik dostaw:

kurier Pocztex 24 - 15zł

Inpost (nie dotyczy wszystkich towarów) - 13zł

zakupy powyżej 300zł - wysyłka darmowa kurierem Pocztex 24.

Zobacz:

Regulaminu Usług Kurierskich

Sposoby płatności

Do Państwa dyspozycji zostawiamy poniższe możliwości realizacji płatności za zamówienie:

  • Płatność przelewem tradycyjnym -Numer konta:  05 1050 1139 1000 0090 3101 6620, Odbiorca: Conquer Innovations Sp. z o.o., ul. Halibutowa 29,85-435 Bydgoszcz, W tytule należy wpisać numer zamówienia. Zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie, zwykle w ciągu 24h od wysłania przelewu.
  • Płatność szybkimi płatnościami PayU - po zaakceptowaniu zamówienia, zostaną Państwo przekierowani do strony logowania wybranego banku, aby wykonać przelew natychmiastowy. Zamówienie realizowane jest niezwłocznie po dokonaniu płatności.
  • Płatność poprzez PayPal - po zaakceptowaniu zamówienia, zostaną Państwo przekierowani do strony logowania Państwa konta PayPal, aby wykonać przelew natychmiastowy. Zamówienie realizowane jest niezwłocznie po dokonaniu płatności. 

P%C5%82atno%C5%9Bci-PayU.jpg