zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Dywan ze sznurka bawełnianego na szydełku

Dywan ze sznurka bawełnianego na szydełku

Dywan na szydełku ze sznurka bawełnianego to ostatnio podstawowy trend w urządzaniu tego dziecięcego pokoju. Dywan zdobi pokój i zapewnia przyjemne ciepło podczas godzin zabaw na podłodze. Wykonanie szydełkowego dywanu jest stosunkowo łatwe, ale na pewno bardzo czasochłonne. Wiele godzin pracy, wiele kilometrów sznurka trzeba przepleść przez palce, aby potem wraz z dzieckiem podziwiać efekt i piękny dywan w pokoju.

Dywany szydełkowe są bardzo praktyczne i wyjątkowo bezpieczne dla dziecka, dlatego naprawdę warto w taki się zaopatrzyć. Sama mam taki w pokoju moich chłopców, moje dywany są również w większości pokoików dziecięcych u znajomych i rodziny :) Niezaprzeczalną zaletą szydełkowego dywanu jest to, że spokojnie można go wyprać w pralce (oczywiście jeśli jego gabaryty pozwolą się w pralce pomieścić). Sznurek bawełniany to bardzo bezpieczny półprodukt do wyrobu przedmiotów kontaktujących się z dzieckiem. Bawełna certyfikowana może mieć kontakt ze skórą dziecka i niemowlęcia bez obaw o jego zdrowie. Jest łatwy do utrzymania w czystości, nie chłonie brudu, ponieważ nie ma "kurzochłonących" długich włosów jak popularne dywany, nawet te najniższe. Dywan sznurkowy można od spodu zabezpieczyć przez ślizganiem taśmą, matą antypoślizgową, albo moim patentem - kroplami silikonu sanitarnego ;)

Polecam z czysty sumieniem, używam od lat, piorę od lat, wykonuję od lat. Jeśli chcesz, napisz do mnie!

36Komentarze

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code