zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Poduszki ze sznurka bawełnianego.

Poduszki ze sznurka bawełnianego.

Witam Was w piękną sobotę! Dawno nic tu się nie działo, dziś chciałabym poopowiadać Wam o poduszkach dekoracyjnych ze sznurka bawełnianego. Poduszka ozdobna to najłatwiejszy sposób na szybkie ożywienie wnętrza i drobną zmianę jego wystroju. Ja uwielbiam tasować, zmieniać, chować i wymieniać poszewki. Uwielbiam mieć wszystkie „z innej parafii”, a za chwilę denerwuje mnie miszmasz i znowu z którychś rezygnuję, by za chwilę wyciągnąć od nowa. Mąż już się przyzwyczaił – nie komentuje :D Jeśli uwielbiacie kolor i chcecie dodać do pokoju jakiś fajny element dekoracyjny, sznurkowe poduszki są idealne!

Materiał jakim jest sznurek bawełniany jest dość sztywny, zbity. Nie bez przyczyny robimy z niego dywany i pufy. Poduszka z takiego sznurka również strukturę będzie miała dość twardą. Według mnie nie jest to wada, bo taka poduszka jest bardzo trwała, poszewkę można swobodnie prać w pralce. Poza tym sznurkowa poduszka idealnie dopełni wnętrze, w którym już stoi pufa od Plotki ???? Taka swobodna myśl. Ponieważ w ofercie mamy mnóstwo kolorów do wyboru, ja polecam ze szczerego serca. Mam, używam, jestem zadowolona. Odważcie się dodać koloru Waszemu wnętrzu!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code